Досягнення

БК «ДІТА» починала свою діяльність зі скромних ремонтних робіт невеликих обсягів - як ремонтно-будівельне підприємство. Його в травні 1995 року заснував Михайло Кіперман, який і понині є власником компанії.

З перших днів перед компанією була поставлена ​​амбітна задача - завоювати свою частку ринку в Хмельницькому. Упор був зроблений на професіоналів - залучалися тільки кращі фахівці у своїй галузі, на цьому, що називається, не економили. З найперших днів існування компанії і досі люди отримують стабільну гідну зарплату. За роки свого існування БК «ДІТА» заробила репутацію відповідального роботодавця.

Компанія швидко виходить на ринок, заявляє про себе. Вона - постійний учасник торгів і тендерів на виконання будівельно-монтажних робіт у Хмельницькому та Хмельницькій області.

У 1998 році «ДІТА» стає генеральним підрядником з виконання будівельно-монтажних і ремонтних робіт будівель Хмельницького технологічного університету Поділля, а з 2000 року відновлює будівництво раніше законсервованого інженерно-лабораторного корпусу цього ж ВНЗ загальною площею 9 000 кв.м.

У 2001 році «ДІТА» виграє тендер і виконує роботи з реставрації та обробки фасаду Хмельницької філії ВАТ «Укртелеком».

Рік потому «ДІТА» будує і вводить в експлуатацію торговий комплекс «Прелюдія» («Максі-дом»), а також будівлю Хмельницької філії АТ «Кредобанк».

У період з 2002-го по 2005 рік компанією було збудовано та введено в експлуатацію торговий центр «Атріум» по вул. Проскурівській, виконані ремонтно-реставраційні роботи сесійного залу Хмельницької обласної ради, проведена реконструкція будівлі міського енергозбуту, введений в експлуатацію ресторан «Енеїда» і приміщення Хмельницького університету управління та права, а також виконана велика кількість ремонтно-оздоблювальних робіт на інших об'єктах Хмельницької області.

В активі компанії - успішно проведені роботи в державних адміністративних будівлях: у приміщеннях Хмельницької обласної ради та Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької міської ради.

За результатами тендерів БК «ДІТА» довіряють проведення ремонтно-будівельних робіт в більшості ключових будівель обласного центру: в будівлях Хмельницького обласного управління Національного банку України, Хмельницької обласної фірми «Кіновідеопрокат», Хмельницької обласної філармонії, Хмельницької обласної бібліотеки, Хмельницької міської лікарні, Хмельницької обласної лікарні , Хмельницької обласної поліклініки № 2.

Фахівці «Діти» трудилися в стінах Університету управління та права, упорядковували Хмельницький обласний театр ляльок, ПАТ «Хмельницькгаз», а також будівлі Хмельницької міської прокуратури, Кам'янець-Подільського архіву, готелю «Меджибіж», Вовковинської школи-інтернату. Реконструювали приміщення державної податкової служби.

Паралельно в 2002 році БК «ДІТА» ставить перед собою більш високу планку і відкриває філію в столиці.

За 25 років роботи на регіональному ринку компанія «ДІТА» закріпила за собою славу лідера в галузі житлового будівництва. Нею був побудований і введений в експлуатацію цілий спектр житлових будинків - від компактних до багатоквартирних. Ці об'єкти добре знають і люблять усі мешканці Хмельницького:

 • багатоповерховий житловий будинок поліпшеного планування на 38 квартир по вулиці Парковій;
 • житловий 99-квартирний будинок по вулиці Городовикова;
 • 115 квартирний житловий будинок по вулиці Залізняка;
 • 34 квартирний житловий будинок по вулиці Інститутській 6-В;
 • 30-ти квартирний житловий будинок по вулиці Заводській, в місті Деражня;
 • 108 квартирний житловий будинок по вулиці Інститутській.

У 2014-2015 роках компанія завершила будівництво:

 • 9-поверхового 78-квартирного житлового будинку по вул. Старокостянтинівське шосе;
 • 45-квартирного житлового будинку по вул. Інститутська, 6-А (I -черга будівництва);
 • 78-квартирний житловий будинок по вул. Проспект Миру.

У 2017 та 2018 будівельною компанією “Діта” збудовано та введено в експлуатацію такі об'єкти:

 • 10-ти поверхового 72-ох квартирного Житлового комплексу “БРИСТОЛЬ” (1 черга) по вул. Зарічанській, 3/2 В;
 • 10-ти поверхового 49-и квартирного Житлового комплексу “Затишний” (1 черга) по вул. Інститутська, 6/4;
 • 10-ти поверхового 60-и квартирного Житлового комплексу “Барбарис” (2 черга) по вул. Озерна, 14а;
 • 5-ти поверхового 20-и квартирного Житлового комплексу “Щасливий” (1 черга) у місті Городок, вул. Миру, 1Б/1;
 • Котеджне містечко “EUROVILLAGE” (1 черга) по вул. Старокостянтинівське шосе, 2/1-Н.

Сьогодні «ДІТА» залишається найбільш затребуваною і помітною будівельною компанією на ринку Хмельницького. Ми ведемо активне житлове будівництво на семи об'єктах: ЖК “Барбарис”, ЖК “Левада Нова”, ЖК “Брістоль”, ЖК “Прованс”, ЖК “Lakeberry”, Житловий масив “Eurovillage 2”. Синхронно компанія залучається до робіт і на інших проектах. На постійній основі «ДІТА» виграє тендери по веденню будівництва, реконструкції та ремонту приміщень у місті Хмельницькому.