Комерційна нерухомість

ЖК

ЖК "Брістоль"

bristole_small ЖК «Брістоль» — унікальний проект, виконаний в лаконічному класичному стилі. У комплексі все до дрібниць продумано так, щоб його мешканці були оточені комфортом світового рівня. У пішохідній близькості розмістяться всі необхідні об'єкти інфраструктури: від студії краси та відділення банку до маркету і аптеки. ЖК «Брістоль» обіцяє стати острівцем Європи в серці Хмельницького.

Докладніше
вул. Проскурівська, 15

вул. Проскурівська, 15

Вишукані офісні приміщення в місті Хмельницький, на вул. Проскурівська 15 Сучасні офісні приміщення площею від 25 до 79,7 кв. знаходяться на 3-му і 4-му поверхах надбудови БТІ і введені в експлуатацію.

Докладніше
ЖК

ЖК "Прованс"

Z2-2 ЖК "Прованс" - це новий погляд на сучасний стиль життя. Поруч: - зони відпочинку (парк, сквер); - ТРЦ, супермаркети, кафе і т.д.; - зупинки громадського транспорту.

Докладніше
ЖК

ЖК "Барбарис" 2 черга

barbaris_small ЖК «Барбарис» — для тих, хто цінує простір і світло. У кімнатах — унікальні панорамні вікна висотою в 1,8 м, які створюють ефект єдиного житлового простору з навколишньою природою. Прибудинкова територія захищена і облаштована, заплановано будівництво дитячого та спортивного майданчиків, наземного паркінгу. Це найбільший житловий об'єкт компанії — 10-поверховий ЖК з семи будинків у загальній складності на 420 квартир.

Докладніше
ЖК

ЖК "Автограф"

aftograff_small Новий комплекс Aвтограф – це сучасна будівля, цікава архітектурна концепція якої стане прекрасним доповненням і новим натхненням для звичної забудови нашого міста. Комплекс будується за найвищими стандартами, пропонуючи жителям комфортне житло в ньому.

Докладніше
ЖК
ЖК

ЖК "Левада"

levada_small ЖК «Левада» стане затишним домом для енергійних і динамічних людей, що звикли економити власний і чужий час та вміють цінувати затишок і домашній комфорт. Комплекс розташований в безпосередній близькості від ділового центру міста. Соціальна і транспортна інфраструктура району - одна з кращих в місті. У пішохідній досяжності - супермаркет, дитсадок, школа, ринок будматеріалів. Відпочити від повсякденної суєти можна в прилеглому дендропарку.

Докладніше